Topic: Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę, która sprzedaje okna i drzwi?

W trakcie remontu oczywiście jest konieczność wymiany pewnych rzeczy. I chcę wymienić drzwi wejściowe u siebie. Tylko póki co nie mam pomysłu, z jakiej firmy skorzystać. Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę, która sprzedaje okna i drzwi we Wrocławiu?

Re: Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę, która sprzedaje okna i drzwi?

Jak kupujesz drzwi wejściowe, to kupuj zawsze z certyfikatami, bo wtedy masz pewność wysokiej jakości. Jasne, że drzwi wejściowe muszą pasować do całości budynku, ale jednak postaw na wykonanie drzwi. Bo reszte zawsze da się zniwelować. Ja kupuję zawsze z Gerdy, bo dla mnie to sprawdzony producent.

we Wrocławiu dziala firma cerchem.com.pl i możesz u nich kupic bez problemu drzwi wejściowe. Oni zajmuja się tez montazem, wiec możesz mieć wszystko za jednym zamachem, chyba ze wolisz się pobawic przy drzwiach sam. Ja niekoniecznie na to mam czas, dlatego jak u nich bralem z Gerdy to od razu + montazyk i po sprawie wink

Ja kupowalem drzwi wejściowe antywłamaniowe. Co prawda takie zwykle sa droższe ale wg mnie warto dopłacić i spac spokojnie, szczególnie jak się ma dzieci. Bo jednak ja chce im zapewnic wysoki poziom bezpieczeństwa i dlatego dom ma także czujniki itd.  No, ale to moje podejście do sprawy, ty możesz myslec inaczej.