Topic: Rodzinne wakacje

Cześć. Niedługo chciałbym zabrać swoją rodzinę na taki wypad na weekend. Zilonego pojęcia niemam gdzie byśmy mgoli pojechać, bo ostatni raz wolny weekend miałem chyba kilka lat temu i wtedy to w domu zostałem z rodziną, żeby wypocząć. No i teraz bym chciał jakoś inaczej z nim spędzić czas, żeby wszyscy mieli coś od życia wreszcie, a nie tylko w tej chacie siedzieli ciągle. No to teraz zadanie dla Was. Gdzie byśmy mogli pojechać? Gdzie warto coś fajnego zobaczyć?

Re: Rodzinne wakacje

Cześć. Widze, że nie tylko ja aż taki zapracowany jestem, że nie mam czasu, żeby gdzieś wolny czas spędzić z rodziną. No ale coż taki już losy głowy rodziny, że tylko w pracy siedzi i pieniądze przynosi. Powiem Ci tak, że jeśli chodzi o miejsce na weekend w Polsce jest znaleźć bardzo łatwo. Kraj mamy całkiem ładny i ogólnie do naszej dyspozycji są też całkiem dobre hotele, w cenach raczej takich dostępnych

no właśnie słyszałem ostatnio, że ceny hoteli są bardzo teraz przyjazne. Ja nie wiem, bo tak jak mówię, to dawno nigdzie nie byłem i nie do końca się orientuje, jak to wygląda. W każdym razie by było fajnie teraz się na nowo dowiedzieć. A znasz może jakiś hotel w jakieś dobrej części Polski, gdzie by warto się było wybrać z rodziną i coś popatrzeć, pozwiedzać?

No coś tam się znajdzie. Chociażby wejdź na stronę hoteldebowagora.pl/ to będziesz tutaj miał taki hotel z prawdziwego zdarzenia, gdzie naprawdę można spędzić czas w super warunkach i do tego się dobrze bawić smile

A wiesz co… Chyba ten hotel znam. Szef kiedyś tam w sali szkoleniowej organizował szkolenie dla części pracowników. Rzeczywiści jest tam pięknie i myślę sobie, że skoro już to poleciłeś, a ja tam byłem to rzeczywiście będzie warto tam pojechać. Przynajmniej się dowiem jakie ceny tam są i ile szef za nas zapłacił big_smile

Hahaha big_smile No tak, okazja naprawdę świetnia tongue W takim razie życzę Ci i Twoje rodzinie udanego wypoczynku w tym miejscu wink