Topic: Szukam dobrego kamieniarza z Gorzowa

Witam wszystkich. Szukam pilnie dobrego kamieniarza do zrobienia kominka i kuchni w Gorzowie. Zależy mi na kimś sprawdzonym, kto cieszy się dobrymi opiniami i ma już jakieś portfolio i dorobek po którym można stwierdzić czy jego usługi odpowiadają moim wymaganiom. Proszę o odpowiedzi.

Re: Szukam dobrego kamieniarza z Gorzowa

W moim domu kuchnię, parapety i kominek robił bardzo zdolny fachowiec, który naprawdę bardzo przykłada się do pracy. Wielokrotnie przymierza płytki, poprawia je aby były idealnie spasowane dzieki czemu efekt robi duze wrazenie. W ogóle jeśli chodzi o kamieniarke to nie spotkałam się z lepiej wykonana robota, gdyż parapety i kominek są chwalone przez każdego kto nas odwiedza. Tu jest strona, proszę: kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/okladziny-kominkow/. Oczekiwałes portofolio a najlepiej jest ocenic umiejetnosci po kominku. Niewatpliwie stanowi on najwieksze wyzwanie smile. Pozdrawiam.

Re: Szukam dobrego kamieniarza z Gorzowa

Bardzo dziekuje, moja siostra również go polecała, a kiedyś przypadkowo odwiedziłem tę stronę. Przeznaczenie? big_smile

Re: Szukam dobrego kamieniarza z Gorzowa

Przepraszam że trochę zepsuję temat ale nie bardzo wiem gdzie się zgłosić. W Gorzowie pochowano moich dziadków i niestety ostatnio odbyła się ekshumacja Gorzów odwidziłam już kilka razy, żeby znaleźć kogoś kto naprawi nagrobek, ale nie mogę się zdecydować. Z tego co zdązyłam sprawdzić fachowiec o którym rozmawiacie zajmuje sie takze i taką działalnością, zgadza się?

Re: Szukam dobrego kamieniarza z Gorzowa

Bardzo przykro mi to słyszeć, ale zapewne policja, czy prokuratura miały powody aby wykonać takie działanie... W każdym razie współczuję i już ci odpowiadam że ten Pan zajmuje się również takimi rzeczami i wychodzą mu naprawdę pięknie. Jest bardzo utalentowany jeśli o to chodzi i jak widać radzi sobie wspaniale z każdą pracą związaną z kamieniem.

Re: Szukam dobrego kamieniarza z Gorzowa

Bardzo dziękuję za pomoc. Musze jak najszybciej przystąpić do naprawy bo tak dłużej być nie może.

Re: Szukam dobrego kamieniarza z Gorzowa

Również współczuję takiej przykrej sprawy, ale mam też nadzieję że nowy nagrobek będzie piękniejszy od starego. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.