Topic: Początek przygody z rowerem, jak kupować dobrze?

Cześć wszystkim, chcę kupić sobie bardzo dobry rower, taki z wyższej półki, ale nie najwyższej cenowej. Chodzi o to, żebym zaczął swoją przygodę z rowerami, ale nie kupię sobie (jeszcze) roweru za dwadzieścia tysięcy. Kilka – wydam chętnie. Możecie mi powiedzieć gdzie takie coś dostanę? Dzięki.

Re: Początek przygody z rowerem, jak kupować dobrze?

Ja ogólnie to nie rozumiem idei wydawania pieniędzy na tak drogie rowery. Przecież to rower!

No nie tak do końca tylko rower, bo sprzęt za dwadzieścia tysi jest naprawdę mega profesjonalny, a różnicę widać w dosłownie każdym szczególe. Oczywiście, jeśli ktoś jeździ raz w miesiącu do sklepu albo dookoła parku, to nie musi sobie go kupować, ale co innego ktoś, kto jeździ cały czas, w tym po górach i innych ciężkich terenach. Jak nie jesteś bikerem to tego nie zrozumiesz. Co do pierwszego pytania to jak nie chcesz jeszcze iść w super profesjonalny sprzęt, ale już myślisz o tym poważnie, to ja bym ci polecił Krossa Vento 1.0. Myślę, że spokojnie na początek będziesz zadowolony.

Czym charakteryzuje się ten rower i gdzie go mogę bezpiecznie, oryginalnie nabyć?

Jest lekki, bo ramę ma wykonaną z aluminium, doskonałe wręcz przerzutki i hamulce, więc wiesz, że jesteś bezpieczny. Możesz sobie wybrać rozmiar, dlatego nie kupujesz masówki tylko rower naprawdę dobrze do ciebie dobrany. Kupuj w sklepie bikefun.pl/. Ja bym tylko tam kupował, bo przy takich pieniądzach trzeba mieć pewność, że kupujesz coś pewnego i nie stracisz. Tu masz tą pewnośc.