Topic: Początek przygody z rowerem, jak kupować dobrze?

Cześć wszystkim, chcę kupić sobie bardzo dobry rower, taki z wyższej półki, ale nie najwyższej cenowej. Chodzi o to, żebym zaczął swoją przygodę z rowerami, ale nie kupię sobie (jeszcze) roweru za dwadzieścia tysięcy. Kilka – wydam chętnie. Możecie mi powiedzieć gdzie takie coś dostanę? Dzięki.

Re: Początek przygody z rowerem, jak kupować dobrze?

Ja ogólnie to nie rozumiem idei wydawania pieniędzy na tak drogie rowery. Przecież to rower!

Re: Początek przygody z rowerem, jak kupować dobrze?

No nie tak do końca tylko rower, bo sprzęt za dwadzieścia tysi jest naprawdę mega profesjonalny, a różnicę widać w dosłownie każdym szczególe. Oczywiście, jeśli ktoś jeździ raz w miesiącu do sklepu albo dookoła parku, to nie musi sobie go kupować, ale co innego ktoś, kto jeździ cały czas, w tym po górach i innych ciężkich terenach. Jak nie jesteś bikerem to tego nie zrozumiesz. Co do pierwszego pytania to jak nie chcesz jeszcze iść w super profesjonalny sprzęt, ale już myślisz o tym poważnie, to ja bym ci polecił Krossa Vento 1.0. Myślę, że spokojnie na początek będziesz zadowolony.

Re: Początek przygody z rowerem, jak kupować dobrze?

Czym charakteryzuje się ten rower i gdzie go mogę bezpiecznie, oryginalnie nabyć?

Re: Początek przygody z rowerem, jak kupować dobrze?

Jest lekki, bo ramę ma wykonaną z aluminium, doskonałe wręcz przerzutki i hamulce, więc wiesz, że jesteś bezpieczny. Możesz sobie wybrać rozmiar, dlatego nie kupujesz masówki tylko rower naprawdę dobrze do ciebie dobrany. Kupuj w sklepie bikefun.pl/. Ja bym tylko tam kupował, bo przy takich pieniądzach trzeba mieć pewność, że kupujesz coś pewnego i nie stracisz. Tu masz tą pewnośc.