Topic: Dobra firma doradcza

Jestem przedsiębiorcą z Gdańska i prowadzę działalność w zakresie produkcji elementów z tworzyw sztucznych. W ostatnim czasie pojawiło się sporo przepisów, które zmuszają mnie do jeszcze większej administracji w kwestii ochrony środowiska. Kto pracuje w tej branży to wie, o czym mówię. Szukam firmy, która odciąży mnie w tej żmudnej pracy. Zapłacę każdą cenę za profesjonalną pomoc.

Re: Dobra firma doradcza

A może pomyślałbyś o zatrudnieniu jakieś dodatkowej osoby. Problem w tym, że na rynku pracy nie ma ich zbyt wielu. Ochrona środowiska to dość młody kierunek, który dopiero wypuszcza pracowników na rynek pracy.

Firm oferujących usługi doradcze jest wiele, ale tylko kilka jest w stanie sprostać wymaganiom rynku. Najważniejsze jest to, żeby firma, która zajmie się twoimi sprawami działała kompleksowo i potrafiła się odnaleźć w każdej branży. Z własnego doświadczenia mogą ci polecić firmę z twojego terenu Eko-l, nieco więcej informacji o niej znajdziesz na ich stronie eko-l.pl/ochrona-srodowiska. Działają szybko i profesjonalnie.

Ja akurat nie zlecałam im całego tematu ochrony środowiska w firmie, ale tylko jego wycinek. Mimo to poradzili sobie bez najmniejszego problemu. Wszystkie pytania dotyczące zobowiązań zostały ustalone podczas pierwszego kontaktu. Ja z kolei skorzystałam z linka eko-l.pl/doradztwo-ochrona-srodowiska i to on doprowadził mnie do oferty tej firmy.

Coraz więcej mamy obowiązków w kwestii ochrony środowiska, a i tak kraje trzeciego świata dają nam ostro popalić. Kto tam się przejmuje tym co wypuszcza do atmosfery albo do wody. Liczy się tylko czysty zysk i prawdopodobnie wyzysk pracowników.

Co do firmy, o której mówią moi poprzednicy to także ją polecam. Co do ostatniej wypowiedzi, to niestety takie mamy następstwa walki o klienta na wolnym rynku. Wszyscy chcą kupić jak najtaniej, a sprzedać jak najdrożej. Niewielka Europa i część Ameryki, ewentualnie Australii nie rozwiąże całego problemu.