Topic: Jaki wybrać pistolet

Kurczę chłopaki mam mega problem. Teraz z kumplami wkręciliśmy sie w klimaty ASG bo gry na pleju już nam się znudziły i powstało postanowienie zę kazdy z nas kupi sobie jakkas dobra replike broni. Ale koledzy mam wrazenie żę już podebrali mi najlepsze pomysły i nie wiem co kupić zupełnie. zostały mi chyba tylko jakieś beretty...

Re: Jaki wybrać pistolet

Przecież beretta to jest super broń. Ja ci proponuje  tak - wejdz sobie w kategorie pistolety na tej stronce taniemilitaria.pl. Tu masz wszystkie modele świata porównaj sobie dane techniczne wszystkich i na p[ewno dzięki temu kupisz coś czego koledzy będą zazdraszczać smile)) Ja się uy nich niedawno zaopatrzyl em w taniemilitaria.pl/pl,kolimator-1x40-rd-kandar,3,3,134,136,4770.html ma red dota więc trochę jak w filmach xD

A może sobie nie kupuj pistoletu tylko jakiś karabin? taki snajperski, z szyną i wogóle? to jest mega zabawa, celowanie z daleka it tak dalej. taniemilitaria.pl/pl,szyny-ris-na-muszke-m4-shs,3,3,109,115,4131.html i taka szyna nie jest droga jak widzisz, tu masz cały zestaw nawet

ja w tym sklepie kupowałem tylko porządną osełkę. No co, też niezbędny produkt, nóż ostrzyć trzeba, i to nie jeden! Ale patrzac po asortymencie, to poważna firma to jest. I mają bardzo pozytywne opinie w necie, wiec moze napisz do nich i oni ci doradzą co za beretkę wybrać. Pif paf heheheh

A ja właśnie miałam męzowi mówić że osełki nam potrzeba : D To już wiem gdzie kupi heheh :  P

Panowie , panowie... na pistoletach świat sie nie kończy .. Nie lepiej kupic cos takiego , co zmienia wizerunek mezczyzn jako krwiozerczych  zwierzat i na przykła zacząć zajmować się ... zwierzetami ? Ja bardzo cenie takic hgosci ktorzy nie boją się łamać stereotypow a nie tam biegają z pistolecikami jak gimbusy .. Zostawiam was z tą refleksją i wracam grać w najlepszą strzelanke na świecie czyli ponadczasowe diablo. sam mam dwie beretki w domu eeeloooo