Topic: Polećcie jakiś ciekawy pomysł na wystrój biura.

Witam, właśnie kończę aranżację mojego nowego biura podróży i szukam jakiś fajnych motywów na wykónczenie. Coś co mnie wyróżni. Jakieś pomysły?

Re: Polećcie jakiś ciekawy pomysł na wystrój biura.

A jesteś jakoś zobowiązana przez franczyze, to jest jakiś oddział wielkiej firmy, czy masz zupełna dowolność?

Nie, nie to małe biuro, żadnych zobowiązań co do wystroju.

Może pomyśl nad jakimś leżakiem, a w tle obraz lub fototapeta plaży lub morza, gdzieś widziałam taki wystrój- możesz tam zrobić kącik dla malucha!

Fajny pomysł z tym leżakiem, ale nie wiem czy fototapeta nie kojarzyłaby się z trochę kiczowato, jak myślicie?

To może zamiast tapety panele szklane? Są bardzo estetyczne, nawet jeżeli nie chcesz robić takiego motywu jak z leżakiem. Na pewno będzie to coś oryginalnego w porónanniu do   konkurencji i jak dla mnie są lepsze od fototapety, bo mnie rzucają się tak w oczy. Poza tym wybierasz własny wzór obrazka pod spodem smile

Sprawdziłam te panele o których wspomniałeś i jestem pod wrażeniem. Myliście, że na decorshop.eu sprzedają dobrej jakości produkty? Myślę, że dwa wzory które tam widziałem będą pasować do mojego pomysłu! Dobrze też, że bardzo łatwo utrzymać ich czystość, z tego jakie opinie czytałem.

Ja tam właśnie zamawiałam i służą mi bardzo dobrze, mimo że są powieszone nad grzejnikiem, a na początku myslałam że  wysoka temperatura może je uszkodzić

Fototapeta w biurze podróży to według mnie mega fajny pomysł! Szczególnie jak znajdziesz zdjęcie jakiegoś egzotycznego kraju- będzie wyglądac super. Kliencie będą sobie patrzeć na to i czuć już jakby tam byli, będą rozluźnieni i zadowoleni, zobaczysz