Topic: Sklep internetowy z ciuchami, co polecicie?

Witam wszystkie panie, jestem ciekawa opinii, jakiem możecie polecić mi sklepy internetowe? Szukam czegoś nowego i wpadłam na taki pomysł, że zapytam was.

Re: Sklep internetowy z ciuchami, co polecicie?

Ja szukałam przed chwilą tanich damskich bluzeczek, przeszukałam chyba wszystkie portale aukcyjne i jak na razie nic ciekawego, to trzeba szukać gdzieś po niszowych sklepikach, tam mają ciekawe rzeczy bo czymś trzeba przyciągnąć uwagę klienta smile

No ja właśnie przed chwilą na coś trafiłam. Zerknij tutaj kafrim.pl/bluzy,c23.html. Jestem na ich stronie pierwszy raz, ale mają bardzo ciekawe rzeczy tutaj. Jeszcze się na nic nie zdecydowałam, ale może jeszcze dzisiaj zrobię jakieś zamówienie, trzeba zaryzykować.

Teraz czas przecen więc warto też wyjść na miasto czegoś poszukać. Znajoma była ostatnio w galerii, akurat jak wchodziły te wszystkie przeceny. Mówiła, że kupiła chyba z 3 reklamówki ciuchów za taką cenę, że koniec świata. Sklep internetowy z damskimi ubraniami to dobra opcja, ale szczerze, nie wiem czy możesz liczyć na takie rabaty jak w galerii cz gdzieś.