Topic: Jakie macie sposoby na przedłużenie stosunku?

hej! mam problem z dlugoscia stosunku, niestety po kilku minutach zabawy w lozku jestem juz po sad co zrobic , by być lepszym kochankiem?

Re: Jakie macie sposoby na przedłużenie stosunku?

O stary! Jak kończysz po kilku minutach, to szczerze współczuję Twojej kobiecie.

tylko bez zartow prosze, bo nie jest mi do smiechu, potrzebuje pomocy!

Rzeczywiscie nie jest dobrze smile Może warto sprawdzic jakies preparaty na wydłużenie stosunku. Pełno teraz reklam po 22:00 różnego rodzaju specyfików. Próbowałeś?

nie mialem jeszcze okazji, bo troche się boje efektu smile polecacie jakies konkretne preparaty?

Wybór jest naprawde spory. Ja testowałem kilka suplementów reklamowanych w telewizji, jednak efekty były raczej mizerne. Aktualnie stosuję spray orgasm controlu i jestem naprawdę zadowolony. Wiem, że są jeszcze tabletki i żel z tej samej serii, ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić.

nigdy nie slyszałem o tej firmie, mam nadzieje, ze przez stosowanie takich suplementow czy srodkow sytuacja się nie pogorszy.

Nie przekonasz się o tym, dopóki sam nie spróbujesz. Być może w Twoim przypadku efekty okaża się jeszcze lepsze lub będziesz musiał poszukać czegos innego.

Dokładnie! Zawsze jest to kwestia indywidualna. Proponuję się też zrelaksować i zredukować stres. Być może to jest powodem Twojej niedyspozycji. Wielu facetów pracujących pod presją czasu i w dużym stresie nie staje na wysokości zadania. Może warto też zmienić dietę i postawić na bardziej aktywny tryb życia?

na pewno wiele w tym prawdy, ale nie moge rzucic pracy, a z instynktami nie wygrasz smile obawiam się, ze pozostaly mi jedynie wspomagacze