Topic: Gdzie pracują wasi znajomi?

hello, co tam u was? Tak sobie siedzę w necie i w sumie nudzi się, wiec postanowiłam tu zajrzeć. I może z koms pogadać, a że szukam pracy do jakiegoś czasu, to może powiecie mi tak poglądowo, gdzie najczęściej pracują wasi znajomi?

Re: Gdzie pracują wasi znajomi?

Hej. A róznie – koledzy na magazynach najczęściej. A koleżanki w sklpeach z ciuchami, jedna w biurze. Część jeszcze studiuje i łąpie się rrozmaitych zajeć.

To tak jak u mnie. Barman, kelnerka, praca w kinie. Mało kto już ma porządną fuchę.

A ty co robisz?

No włsnie, cyzm ty się zjamujesz?

Arktualnie niczym, ale cos chodzi mi po głowie, może, jak już rozmawiamy, pwoeicie mi, co o tym myślicie.

No to mów, w czym rzecz.

No widzieci chodzi mi po głowie, żeby się zapisać do prestiżowej agencji dla hostess w Poznaniu, bo wiem, że po takim castingu mogą się otworzyć dla mnie spore możliwości pracy w wielu miejscach. W ten sposób mogę poznać wielu ludzi i zodobyć cenne doświadczenie.

No pewnie tak jest, tylko wiesz, że muszisz naprawdę dobrze wyglądać. Musisz mieć świetne warunki fizyczne, ale tez mieć w sobie to coś, żeby przejść castign.

O to się akurat nie boję, bo mam samozaparcie i nie chwialąc się, daję rade z wyglądem smile Ćwiczę i dbam o dietę.

To działaj, nie trać czasu.

A inni niech siedzą w swoich biurach, kancelariach czy sklepikach.